Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-08
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Krowodrza, Małopolskie, Polska
Praca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 12 w Krakowie na stanowisku nauczyciela pedagoga specjalnego . Oferta zawiera 13 godzin.

Wymagania:
Kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciela pedagoga specjalnego.
Pozytywne nastawienie i odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań :)
Brak przeszkód do nawiązania stosunku pracy.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć o charakterze opiekuńczym i dydaktyczno-wychowawczym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zsp12.krakow.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 12 W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny