Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-09
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: nowotomyski, Sątopy, Wielkopolskie, Polska
Praca na stanowisku pedagoga specjalnego w szkole podstawowej z oddziałami przedszkolnymi.

Wymagania:
1. Jednolite studia magisterskie na kierunku pedagogika specjalna – Osoba musi ukończyć jednolite studia magisterskie na kierunku pedagogika specjalna i posiadać przygotowanie pedagogiczne.
2. Studia magisterskie lub studia pierwszego lub drugiego stopnia w zakresie pedagogiki specjalnej – Osoba musi ukończyć studia magisterskie lub studia pierwszego lub drugiego stopnia w zakresie pedagogiki specjalnej i posiadać przygotowanie pedagogiczne.
3. Studia magisterskie lub studia pierwszego lub drugiego stopnia w zakresie pedagogiki – Osoba musi ukończyć studia magisterskie lub studia pierwszego lub drugiego stopnia w zakresie pedagogiki, posiadać przygotowanie pedagogiczne oraz ukończyć kurs kwalifikacyjny lub studia podyplomowe w zakresie pedagogiki specjalnej lub w zakresie edukacji włączającej.

Zakres obowiązków:
Wykonywanie obowiązków pedagoga specjalnego w szkole podstawowej z oddziałami przedszkolnymi zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oświatowego. Uczestnictwo w różnych formach pomocy psychologiczno- pedagogicznej świadczonej dla dzieci/uczniów przez szkołę, pracach zespołu planującego i koordynującego pomoc, w szczególności zawartych w rozporządzeniu w sprawie organizacji pomocy psychologiczno- pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach. Koordynowanie ewaluacji udzielanej uczniowi pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Organizowanie spotkań ze specjalistami dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Organizowanie spotkań z rodzicami w ramach pedagogizacji rodziców. Prowadzenie zajęć o charakterze terapeutycznym (w tym porady i konsultacje).

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp_satopy@op.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM.LEONARDA ŚLIWIŃSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny