Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-10
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: piski, Pisz, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
pedagog specjalny 16 godzin

Wymagania:
Dyplom ukończenia jednolitych 5 -letnich studiów magisterskich na kierunku pedagogika oraz studia podyplomowe w zakresie pedagogiki specjalnej lub studia podyplomowe z edukacji włączającej z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Praca z dzieckiem.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Dostarczyć osobiście.

874251522
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA II
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny