Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: grójecki, Pieczyska, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Pedagog specjalny w szkole podstawowej

Wymagania:
magister pedagogiki specjalnej z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Realizacja zaleceń zawartych w opiniach i orzeczeniach, opracowanie dokumentacji szkolnej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkpieczyska@o2.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. 48 6646869
508349804
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W PIECZYSKACH
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny
Liczba godzin (w tygodniu): 10
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Pieczyska (Mazowieckie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Psycholog w szkole podstawowejWymagania:magister psychologii z przygotowaniem pedagogicznym, doświadczenie zawodowe.Zakres obowiązków:Realizacja zaleceń zawartych w opiniach i orzeczeniach. Rozwiązywanie bieżących spraw.Wymagane dok...
  • Psycholog
    Wilanów (Mazowieckie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa nr 400 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wilanowie zatrudni psychologa szkolnego w miasteczku Wilanów od września 2024 r.Wymagania:przygotowanie pedagogiczne
  • Pedagog specjalny
    Żoliborz (Mazowieckie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Pedagog specjalny w wymiarze 11 godz.Wymagania:studia wyższe z przygotowaniem pedagogicznymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@sempolowska.eu