Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: obornicki, Bogdanowo, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Oferta pracy dla pedagoga specjalnego w przedszkolu

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie lub wyższe licencjackie z uprawnieniami pedagogicznymi
Kierunek: oligofrenopedagogika, pedagogika specjalna.

Zakres obowiązków:
- Diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci,
- Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej adekwatnie do rozpoznanych potrzeb
- Obserwacja dzieci w grupach (podczas zajęć, czynności samoobsługowych, zabawy swobodnej)
- Realizacja zaleceń zawartych w opiniach i orzeczeniach Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej
- Prowadzenie z dziećmi indywidualnych zajęć stymulujących rozwój
- Konsultacje z nauczycielami, wspieranie nauczycieli w rozwiązywaniu problemów wychowawczych
- Prowadzenie obowiązującej dokumentacji
- Tworzenie IPET, programów pracy grupowej, interwencji terapeutycznej
- Przekazywanie wyników obserwacji i diagnozy rodzicom
- Współpraca i konsultacje z rodzicami
- Pomoc w podjęciu decyzji przy kierowaniu dzieci na badania do PPP
- Udział w posiedzeniach Rady Pedagogicznej,
- Przestrzeganie dyscypliny pracy i poleceń Dyrektora Przedszkola.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
edukids-bogdanowo@wp.pl

tel. 691305085
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE EDU KIDS NR 1 W BOGDANOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny