Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-08-23
  • Miejsce: m. Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
pedagog specjalny w przedszkolu - 10 godzin tygodniowo (z pensum 20)

Wymagania:
kwalifikacje pedagoga specjalnego oraz przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Zadania pedagoga specjalnego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole Miejskie nr 29 im. Kasztanowa Kraina w Gorzowie Wielkopolskim
ul. Wróblewskiego 48
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 29 IM. KASZTANOWA KRAINA W GORZOWIE WLKP.
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny