Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-08-16
  • Miejsce: nowotomyski, Kopanki, Wielkopolskie, Polska
Zatrudnimy pedagoga specjalnego, który dołączy do naszego zespołu edukacyjnego. Jeśli jesteś zaangażowany/a i gotowy/a pomóc uczniom z różnymi potrzebami edukacyjnymi, zapraszamy do aplikowania.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z zakresu pedagogiki specjalnej.
Doświadczenie w pracy z uczniami z różnymi potrzebami edukacyjnymi.
Umiejętność dostosowywania programu nauczania do indywidualnych potrzeb uczniów.
Empatia i zaangażowanie w pracę z dziećmi.

Zakres obowiązków:
Współpraca z zespołem specjalistów i wychowawcami w ramach organizacji PPP.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkola@spkopanki.eu

609009237
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W KOPANKACH
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny
Liczba godzin (w tygodniu): 2