Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: ostródzki, Miłomłyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Zatrudnię pedagoga specjalnego w wymiarze pół etatu od 01.09.2024 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Miłomłynie.

Wymagania:
Ukończone studia z pedagogiki specjalnej, przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Rekomendowanie dyrektorowi do realizacji działań w zakresie zapewnienia pełnego uczestnictwa w życiu szkoły uczniów ze szczególnymi potrzebami.
Prowadzenie badań i działań diagnostycznych związanych z rozpoznawaniem indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów.
Rozwiązywanie problemów dydaktycznych i wychowawczych uczniów.
Współpraca z zespołem w zakresie opracowania i realizacji IPET
Wspieranie nauczycieli, wychowawców grup wychowawczych i innych specjalistów w rozpoznawaniu przyczyn niepowodzeń edukacyjnych uczniów lub trudności w ich funkcjonowaniu oraz udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
Prowadzenie dokumentacji dotyczącej pracy pedagoga specjalnego.
Uczestniczenie w posiedzeniach rady pedagogicznej, spotkaniach zespołów, szkoleniach.
Współpraca z wychowawcami, nauczycielami, specjalistami, uczniami i rodzicami uczniów.
Współpraca z poradnią psychologiczno-pedagogiczną. sądem rodzinnym, kuratorami
Doskonalenie własnego warsztatu pracy.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Publiczna Szkoła Podstawowa 14-140 Miłomłyn, ul. Pasłęcka 15

tel. 896413123
e-mail: spmilomlyn@gmail.com
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŻOŁNIERZY I DP IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny