Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-06-14
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Śródmieście, Mazowieckie, Polska
Przedszkole Integracyjne nr 8 zatrudni PEDAGOGA SPECJALNEGO.

Wymagania:
- kwalifikacje do zajmowania ww. stanowiska;
- doświadczenie w pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych;
- umiejętność tworzenia dokumentów WOPFU oraz IPET;

Zakres obowiązków:
Zakres obowiązków zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
CV prosimy przesyłać na adres mailowy: kontakt.p8@eduwarszawa.pl, w tytule wiadomości prosimy wpisać "Pedagog specjalny"
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE INTEGRACYJNE NR 8
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny
Liczba godzin (w tygodniu): 8