Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: wołomiński, Rozalin, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Przedszkola Publicznego Bajkowa Akademia w Rozalinie gmina Strachówka zatrudni od zaraz roku nauczyciela pedagoga specjalnego. W sprawie oferty należy składać CV na adres mailowy: przedszkole.rozalin@gmail.com Kontakt telefoniczny w sprawie oferty: 509 688 397.

Wymagania:
Wymagane wykształcenie kierunkowe zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

Zakres obowiązków:
Praca w 3 grupach przedszkolnych : 3-latków, 4-latków i 5, 6- latków.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole.rozalin@gmail.com
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE BAJKOWA AKADEMIA W ROZALINIE
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny
Liczba godzin (w tygodniu): 6
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo