Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-07-30
  • Miejsce: m. Świnoujście, Świnoujście, Zachodniopomorskie, Polska
Zatrudnimy w przedszkolu państwowym w Świnoujściu nauczyciela z kwalifikacjami i przygotowaniem pedagogicznym do pracy na stanowisku pedagoga specjalnego. Praca z dziećmi w wieku 3-6 lat.

Wymagania:
od pedagoga specjalnego, który nie ukończył studiów:
pierwszego stopnia lub drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich na kierunku pedagogika specjalna lub w zakresie pedagogiki specjalnej,
wymagane jest ukończenie studiów pierwszego i drugiego stopnia w zakresie pedagogiki, posiadanie przygotowania pedagogicznego i ukończenie studiów podyplomowych w zakresie pedagogiki specjalnej lub edukacji włączającej.

Zakres obowiązków:
Współpraca z zespołem mającym opracować dokumentację dla dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego w tym IPET i WOPFU.
2. Współpraca z nauczycielami, ale także innymi specjalistami zatrudnionymi w przedszkolu i z rodzicami dziecka.
Współpraca z podmiotami i instytucjami działającymi na rzecz dziecka i rodziny, w tym np. z :
- poradniami psychologiczno-pedagogicznymi, w tym poradniami specjalistycznymi,
- placówkami doskonalenia nauczycieli,
- innymi przedszkolami, szkołami i placówkami,
- pracownikiem socjalnym,
- asystentem rodziny,
- kuratorem sądowym i innymi.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dziesiatka@fornet.com.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 10 "KOLOROWY ŚWIAT"
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny