Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-08-23
  • Miejsce: śremski, Śrem, Wielkopolskie, Polska
Poszukiwany nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych na pełen etat w szkole podstawowej.

Wymagania:
Pedagogika specjalna, studia w zakresie pracy z uczniami z Autyzmem w tym z Zespołem Aspergera.

Zakres obowiązków:
Współorganizowanie kształcenia uczniów niepełnosprawnych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor@kcek.pl

Kacper Knyspel
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH IM. ŚW. JANA PAWŁA II W ŚREMIE
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny