Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-05-09
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: gorzowski, Janczewo, Lubuskie, Polska
Szkoła Podstawowa w Janczewie poszukuje pedagoga specjalnego. Zatrudnienie od 01.09.2024 roku na rok szkolny 2024/2025.

Wymagania:
Dyplom ukończenia studiów II stopnia lub studiów podyplomowych z zakresu pedagogiki specjalnej

Zakres obowiązków:
pedagog specjalny - koordynowanie pracami zespołu związanego z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego, nadzór nad przygotowywanie IPET oraz WOPFU, zajęcia z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spjanczewo@wp.pl

957287530
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W JANCZEWIE
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny