Pedagog

Data publikacji: 2024-02-05
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: legnicki, Chojnów, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku pedagoga szkolnego

Wymagania:
wykształcenie wyższe pedagogiczne specjalność pedagogika mile widziane dodatkowe kwalifikacje do prowadzenia innych zajęć specjalistycznych np. korekcyjno-kompensacyjnych, rewalidacja

Zakres obowiązków:
koordynowanie pomocą psychologiczno-pedagogiczną w szkole, dokumentowanie, prowadzenie zajęć emocjonalno-społecznych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa nr 4 im. J. Korczaka w Chojnowie ul. Kilińskiego 23 59-225 Chojnów lub na adres e-mailowy: szkola@sp4chojnow.pl

tel.768188-350
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KORCZAKA W CHOJNOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog