Pedagog

Data publikacji: 2024-03-20
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: bolesławiecki, Bolesławiec, Dolnośląskie, Polska
nauczyciel wychowania przedszkolnego , nauczyciel języka angielskiego

Wymagania:
znajomość języka angielskiego na poziomie B2. ukończony kurs kwalifikacyjny lub studia podyplomowe w zakresie metodyki nauczania języka angielskiego.

Zakres obowiązków:
Zajęcia opiekuńcze, wychowawcze i dydaktyczne prowadzone bezpośrednio z dziećmi.Przygotowywanie i prowadzenie lekcji języka angielskiego wraz z materiałami dydaktycznymi dopasowanymi do potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
mpp3@boleslawiec.eu

575507585
Nazwa placówki: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 3 W BOLESŁAWCU
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog