Pedagog

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: m. Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Zespół Szkolono-Przedszkolny poszukuje nauczyciela wychowawcy do grupy przedszkolnej 5 latków

Wymagania:
wykształcenie wyższe kierunkowe

Zakres obowiązków:
nauczyciel przedszkola

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor@sp28.edu.gdynia.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
793816221
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 6 W GDYNI
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 22
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel matematyki
    Gdańsk (Pomorskie) Wakat 16
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa nr 80 – Nauczyciel matematyki Lokalizacja: ul. Opolska 9, Gdańsk Nauczanie matematyki w klasach 4-8Wymagania:Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym. Doświadczenie w pracy nauczyciela matemat...
  • Nauczyciel przedmiotów budowlanych
    Gdynia (Pomorskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrekcja Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Gdyni zatrudni nauczyciela przedmiotów budowlanych w wymiarze 1 etatu.Zakres obowiązków:zgodnie z Kartą NauczycielaWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adr...
  • Nauczyciel przedmiotów odzieżowych
    Gdynia (Pomorskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrekcja Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Gdyni zatrudni na rok szkolny 2024 / 2025 nauczyciela przedmiotów odzieżowych w wymiarze 1 etatu.Zakres obowiązków:zgodnie z Kartą NauczycielaWymagane dokumenty aplikacyj...