Pedagog

Data publikacji: 2024-03-29
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: bolesławiecki, Bolesławiec, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wymagania:
Studia wyższe lub licencjat- wychowanie przedszkolne

Zakres obowiązków:
Realizacja podstawy programowej. Wspieranie rozwoju podopiecznych.Planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo-dydaktycznej. Organizacja wydarzeń przedszkolnych.Współpraca z rodzicami i specjalistami różnego typu. Prowadzenie obserwacji pedagogicznych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
mpp3@boleslawiec.eu

575 507 585
Nazwa placówki: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 3 W BOLESŁAWCU
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo