Pedagog

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-08-20
  • Miejsce: m. Łódź, Łódź-Śródmieście, Łódzkie, Polska
Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 5 w Łodzi zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego.
Zatrudnienie od 1 września br. na cały etat na czas nieokreślony w grupie dzieci czteroletnich.

Wymagania:
Kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciela przedszkola z zakresu pedagogiki wieku dziecięcego lub edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Zakres obowiązków:
Realizacja zadań dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczych w grupie 4-latków, prowadzenie dokumentacji; współpraca z rodzicami i środowiskiem lokalnym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Prosimy o przesłanie CV na adres: kontakt@pm5.elodz.edu.pl
Pozostałe dokumenty należy złożyć osobiście w P.M. 5

nr tel.: 42 636 60 89
adres email: kontakt@pm5.elodz.edu.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 5
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog