Pedagog

Data publikacji: 2024-04-09
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: brzeziński, Brzeziny, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku pedagoga szkolnego w wymiarze 22/22 oraz 4/22 pomoc psychologiczno - pedagogiczna

Wymagania:
niezbędne kwalifikacje

Zakres obowiązków:
Nauczanie w szkole podstawowej zgodnie z Kartą Nauczyciela i Prawem Oświatowym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp2brzeziny.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
468742372
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM ANDRZEJA FRYCZA MODRZEWSKIEGO W BRZEZINACH
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 26
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Stachlew (Łódzkie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Zatrudnię od zaraz psychologa 8,5 godziny tygodniowo.W razie pytań zapraszamy do kontaktu:Kontakt: 46 838 67 29 lub dyrektor@sp.stachlew.pl
  • Psycholog
    Łódź-Widzew (Łódzkie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Przedszkole Miejskie nr 230 w Łodzi poszukuje osoby na stanowisko psychologaWymagania:Ukończenie jednolitych studiów magisterskich lub studiów pierwszego i drugiego stopnia na kierunku psychologia, w specjalności odpowiadającej prow...
  • Pedagog specjalny
    Łódź-Widzew (Łódzkie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 224 w Łodzi poszukuje pasjonata do pracy na stanowisko PEDAGOGA SPECJALNEGO. Nasz idealny kandydat powinien mieć pozytywne podejście do pracy z dziećmi, być zaangażowany w pracę z dziećmi, odpowied...