Pedagog

Data publikacji: 2024-04-09
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Koszalin, Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca dla pedagoga szkolnego w szkole podstawowej.

Wymagania:
Kwalifikacje pedagogiczne odpowiednie dla pedagoga szkolnego.

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi szkoły podstawowej. Współpraca z rodzicami i nauczycielami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp17koszalin.com.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
(94) 345-17-30 Kadry
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 IM. ORŁA BIAŁEGO W KOSZALINIE
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 20
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel muzyki
    Łobez (Zachodniopomorskie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:Nauczanie muzyki w szkole podstawowejWymagania:Wykształcenie wyższe, przygotowanie pedagogiczne z kwalifikacjami do nauczania muzyki w szkole podstawowejWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:lobezsp2@wp.plW razie...
  • Nauczyciel języka polskiego
    Łobez (Zachodniopomorskie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:Nauczanie języka polskiego oraz prowadzenie zajęć dydaktyczno-wyrównawczych w szkole podstawowejWymagania:Wykształcenie wyższe, przygotowanie pedagogiczne z kwalifikacjami do nauczania języka polskiego w szkole podstawowejWymagane d...
  • Nauczyciel języka niemieckiego
    Łobez (Zachodniopomorskie) Wakat 7
    Opis oferty pracy:Nauczanie języka niemieckiego w klasach VII-VIII w szkole podstawowejWymagania:Wykształcenie wyższe, przygotowanie pedagogiczne z kwalifikacjami do nauczania języka niemieckiego w szkole podstawowejWymagane dokumenty aplikacyjne pro...