Pedagog

Data publikacji: 2024-04-10
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dąbrowie Górniczej zatrudni w pełnym wymiarze godzin pedagoga - do działu wczesnej profilaktyki(dzieci od urodzenia do podjęcia obowiązku szkolnego).

Wymagania:
Kwalifikacje do pracy w poradni psychologiczno-pedagogicznej zgodnie par. 3 ust. 1 Rozporządzenia MEiN w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz.U. 2023. poz. 2102). Mile widziane studia podyplomowe z zakresie WWR, terapii pedagogicznej, oligofrenopedagogiki.

Zakres obowiązków:
W zakresie obowiązków m.in. diagnoza, terapia indywidualna i grupowa. Wspomaganie rodziców i nauczycieli w edukacji i wychowaniu. Zajęcia profilaktyczne w przydzielonych placówkach przedszkolnych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@ppp.dg.pl

322623811
Nazwa placówki: PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA W DĄBROWIE GÓRNICZEJ
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog