Pedagog

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-07-15
  • Miejsce: dębicki, Dębica, Podkarpackie, Polska
Opis oferty pracy:
Pedagog szkolny

Wymagania:
Kwalifikacje do pełnienia funkcji pedagoga szkolnego

Zakres obowiązków:
Zgodnie z przepisami prawa oświatowego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kopernik.dyrektor@zsnr4.edu.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
146819957
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W DĘBICY
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 9
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Ruda Łańcucka (Podkarpackie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:psycholog szkolnyWymagania:zgodne do zajmowanego stanowiskaWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:wymagane dokumenty aplikacyjne proszę przysyłać na adres sp_rl@nowasarzyna.euW razie pytań zapraszamy do kontaktu:1...
  • Psycholog
    Krzywa (Podkarpackie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:psycholog szkolnyWymagania:zgodne do zajmowanego stanowiskaWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:spkrzywa@wp.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:537 044 963
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Wysoka Strzyżowska (Podkarpackie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Praca z uczniem posiadającym orzeczenieWymagania:Zgodnie z przepisami prawa oświatowegoZakres obowiązków:Obowiązki nauczyciela współorganizującego proces kształceniaWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:zs_ws2@wp...