Pedagog

Data publikacji: 2024-04-15
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: wadowicki, Andrychów, Małopolskie, Polska
Przedszkole nr 4 w Andrychowie zatrudni nauczyciela-specjalistę na stanowisku pedagoga od 01 września 2024r. Osoba ubiegająca się o w/w stanowisko posiada dobre kompetencje społeczne, łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi i dorosłymi.

Wymagania:
Wymagane są studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie na kierunku pedagogika a także przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym od 3-6 lat. Mile widziane doświadczenie pracy zawodowej.

Zakres obowiązków:
Diagnozowanie środowiska dziecka w celu rozpoznania potencjalnych możliwości i indywidualnych jego potrzeb w celu dostosowania działań i zapewnienia odpowiedniego wsparcia w rozwoju i edukacji dziecka.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole@p4andrychow.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 4 W ANDRYCHOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 2