Pedagog

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-05-19
  • Miejsce: kłodzki, Jaszkowa Dolna, Dolnośląskie, Polska
Praca z dziećmi w wieku 6-14 lat. Możliwość zatrudnienia na stałe.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym - kwalifikacje uprawniające do zajmowania stanowiska pedagoga specjalnego w szkole podstawowej.
Szczegóły w rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

Zakres obowiązków:
Współpraca z zespołem specjalistów i wychowawcami w ramach organizacji PPP, prowadzenie zajęć rewalidacyjnych.
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA W JASZKOWEJ DOLNEJ
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog