Pedagog

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: tatrzański, Zakopane, Małopolskie, Polska
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Zakopanem od roku szkolnego 2024/2025 zatrudnieni pedagoga szkolnego w wymiarze 21.5 godziny (0,98 etatu). Istnieje możliwość realizacji dodatkowych godzin zajęć takich jak: rewalidacja, integracja sensoryczna lub rehabilitacja ruchowa.

Wymagania:
Wymagane są studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie na kierunku pedagogika w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom, a także przygotowanie pedagogiczne.

Doświadczenie zawodowe mile widziane.

Zakres obowiązków:
Obowiązki pedagoga szkolnego oraz w miarę posiadanych kwalifikacji prowadzenie zajęć z rewalidacji, zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, integracji sensorycznej i rehabilitacji ruchowej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor@sp5zakopane.szkolnastrona.pl

tel. 182021122, 182068320
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. JANUSZA KORCZAKA
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog