Pedagog

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Mokotów, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel -pedagog szkolny

Wymagania:
mgr. pedagogiki z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
nauczycie pedagog szkolny

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kadry.zsofk@eduwarszawa.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
228496218
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ ODZIEŻOWYCH, FRYZJERSKICH I KOSMETYCZNYCH NR 22
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 22
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Piastów (Mazowieckie) Zastępstwo 20
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Piastowie zatrudni nauczyciela współorganizującego kształcenie w roku szkolnym 2024/25Wymagania:Kwalifikacje do pracy na tym stanowisku.Zakres obowiązków:Planowanie pracy, współtworzenie IPET, prac...
  • Logopeda
    Pruszków (Mazowieckie) Wakat 17
    Opis oferty pracy:Zatrudnienie dla nauczyciela logopedy - prowadzenie diagnozy i terapii logopedycznej dla dzieci 3-6 -letnich.Wymagania:wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu logopedii z przygotowaniem pedagogicznymWymagane dokumenty aplikacyjne ...
  • Psycholog
    Młochów (Mazowieckie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy nauczyciela psychologa do pracy z dziećmi w wieku 3-5 lat.Wymagania:Kwalifikacje do zajmowanego stanowiska.Zakres obowiązków:Prowadzenie zajęć grupowych oraz terapii indywidualnych.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy p...