Pedagog

Data publikacji: 2024-04-19
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: bartoszycki, Poniki, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Umowa o pracę

Wymagania:
Wymagane są studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie na kierunku pedagogika w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom, a także przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Nadrzędnym zadaniem pedagoga szkolnego jest udzielanie pomocy uczniom, znajdującym się w trudnej sytuacji szkolnej, rodzinnej, dbanie o właściwy rozwój dzieci i młodzieży i w tym celu podejmowanie działań wychowawczych, opiekuńczych, profilaktycznych, zaradczych.
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA LORETA W PONIKACH
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog