Pedagog

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Łódź, Łódź-Widzew, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
obowiązki pedagoga szkolnego

Wymagania:
zgodnie z kwalifikacjami

Zakres obowiązków:
zgodnie z kwalifikacjami

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kontakt@sp170.elodz.edu.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
42 6743742
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 170 IM. ANIELI KRZYWOŃ
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Pątnów (Łódzkie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:praca w przedszkolu, w grupie mieszanej.Wymagania:kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnejZakres obowiązków:praca z dzieckiem z niepełnosprawnością sprzężoną tj. autyzm i niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim.W razie ...
  • Psycholog
    Grabów (Łódzkie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku psychologa w szkole podstawowej.Wymagania:Studia wyższe magisterskie z psychologii z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:Realizacja zadań wynikających z obowiązków psychologa szkolnego zgodnie z obowiąz...
  • Psycholog
    Łowicz (Łódzkie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:diagnoza psychologiczna, opiniowanie, orzekanie, poradnictwo, współpraca z opiekunami/szkołamiWymagania:dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku psychologia, zawierający w suplemencie zdobycie kwalifikacji do pracy w plac...