Pedagog

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: tatrzański, Rzepiska, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca pedagoga w szkole podstawowej, mile widziana możliwość prowadzenia zajęć terapeutycznych

Wymagania:
Kwalifikacje do prowadzenia zajęć, przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć oraz obowiązki wynikające z Karty Nauczyciela.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sprzepiska@gbt.edu.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
691159959
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W RZEPISKACH
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 10
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Andrychów (Małopolskie) Wakat 14
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku psychologa w szkole podstawowej.Wymagania:Kwalifikacje do zajmowania stanowiska psychologa, przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:Obowiązki psychologa szkolnegoWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesył...
  • Logopeda
    Rzepiska (Małopolskie) Wakat 5
    Opis oferty pracy:Logopeda - 5 godzin tygodniowo, praca głównie z dziećmi z oddziału przedszkolnego oraz z klas 1-3.Wymagania:Kwalifikacje do prowadzenia zajęć, przygotowanie pedagogiczne.Zakres obowiązków:Prowadzenie zajęć oraz obowiązki wynikające ...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Marcówka (Małopolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej w Marcówce zatrudni nauczyciela posiadającego kwalifikacje w zakresie pedagogiki specjalnej w celu współorganizowania procesu kształcenia dziecka - Oddział przedszkolny (autyzm, w tym zespół Aspergera).Wy...