Pedagog

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: lubański, Radostów Średni, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radostowie Średnim zatrudni nauczyciela matematyki w pełnym wymiarze godzin

Wymagania:
wykształcenie wyższe kierunkowe

Zakres obowiązków:
nauczanie matematyki w klasach IV-VIII

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
75 7221986 spradostow@onet.eu
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W RADOSTOWIE ŚREDNIM
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Radostów Średni (Dolnośląskie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radostowie Średnim poszukuje psychologa szkolnego.Wymagania:Wykształcenie wyższe kierunkoweZakres obowiązków:Pomoc psychologiczna w szkoleWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na ...
  • Pedagog specjalny
    Wrocław-Stare Miasto (Dolnośląskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Nauczyciel współorganizujący kształcenie w klasie IVWymagania:Zgodnie z obowiązującym prawem oświatowymZakres obowiązków:Zgodnie z obowiązującym prawem oświatowymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat....
  • Psycholog
    Wrocław-Stare Miasto (Dolnośląskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Psycholog szkolnyWymagania:Zadania zgodnie z prawem oświatowymZakres obowiązków:Zgodnie z prawem oświatowymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat.sp063@wroclawskaedukacja.pl