Pedagog

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-08-09
  • Miejsce: lubański, Siekierczyn, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
pedagog szkolny

Wymagania:
studia wyższe z zakresu pedagogiki

Zakres obowiązków:

757221728
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W SIEKIERCZYNIE
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog

Podobne ogłoszenia

  • Szukam anglisty
    Wrocław (Dolnośląskie) Wakat 18 stażysta
    Szukam anglisty do szkoły podstawowej (7 i 8 klasa) oraz szkoły ponadpodstawowej (branżowej i LO).
  • matematyka
    Wrocław-Krzyki (Dolnośląskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Matematyka w klasach Liceum Ogólnokształcącego i TechnikumWymagania:Kwalifikacje do nauczania matematyki w szkole ponadpodstawowej,Zakres obowiązków:Nauczanie matematyki w klasach Liceum i TechnikumWymagane dokumenty aplikacyjne pro...
  • nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    Bolesławiec (Dolnośląskie) Wakat 19
    Opis oferty pracy:Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnejWymagania:Wykształcenie wyższe i przygotowanie pedagogiczne