podstawy przedsiębiorczości , biznes i zarządzanie

Data publikacji: 2024-04-14
Wygasa: 2024-05-15
  • Miejsce: dzierżoniowski, Bielawa, Dolnośląskie, Polska
Poszukiwany nauczyciel przedmiotów biznes i zarządzanie oraz podstawy przedsiębiorczości

Wymagania:
studia wyższe oraz podyplomowe nadające kwalifikacje do nauczania przedmiotu

Zakres obowiązków:
nauczanie przedmiotu

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektorlo.bielawa@gmail.com

748334606
Nazwa placówki: LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W BIELAWIE
Przedmiot/Stanowisko: podstawy przedsiębiorczości , biznes i zarządzanie