Pozytywny nauczyciel poszukiwany :)

Data publikacji: 2024-08-20
Wygasa: 2024-09-20
  • Miejsce: Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Poland
KOMPLETUJEMY ZESPÓŁ POZYTYWNYCH LUDZI :)

MOŻE WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY !

POZYTYWNIE ZAPRASZAMY DO NOWEGO PRZEDSZKOLA PRZY UL. PASTELOWEJ 31 W GDAŃSKU

STARTUJEMY OD WRZEŚNIA !

Nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel języka angielskiego, pedagog specjalny, logopeda, psycholog.

KONTAKT: p.gil@pozytywneinicjatywy.pl <- wyślij CV

Twój pozytywny zakres obowiązków

prowadzenie zajęć dydaktycznych
dbałość o wypełnianie dokumentacji pedagogicznej,
otwartość na różnorodne formy dokształcania się, samokształcenia,
znajomość przepisów prawa oświatowego dotyczących bieżącej pracy nauczyciela,
pełna współpraca z rodzicami dzieci oraz zespołem pozostałych specjalistów pracujących na terenie przedszkola,
dbanie o bezpieczeństwo swych podopiecznych

Nasze pozytywne wymagania:

DOTYCZY STANOWISKA NAUCZYCIEL /NAUCZYCIELKA J. ANGIELSKIEGO / LEKTOR/ LEKTORKA - REALIZACJA PODSTAWY PROGRAMOWEJ

Ukończone studia wyższe na kierunku filologia angielska lub pokrewnym.
Posiadać przygotowanie pedagogiczne zdobyte w ramach studiów pedagogicznych, także podyplomowych.
Posiadać certyfikat językowy, potwierdzający zaawansowany poziom znajomości angielskiego, na przykład Cambridge C1 Advanced bądź IELTS.

DOTYCZY STANOWISKA NAUCZYCIEL / NAUCZYCIELKA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

wykształcenie kierunkowe edukacja przedszkolna, wczesnoszkolna

DOTYCZY STANOWISKA LOGOPEDY

studia w obszarze logopedii poziomie adekwatnym do zajmowanego stanowiska nauczyciela w danym typie szkoły oraz przygotowanie pedagogiczne bądź
studia na poziomie adekwatnym do zajmowanego stanowiska nauczyciela w danym typie szkoły, a także studia I stopnia lub studia podyplomowe z zakresu logopedii oraz przygotowanie pedagogiczne

DOTYCZY STANOWISKA PEDAGOG SPECJALNY

jednolite studia magisterskie na kierunku pedagogika specjalna oraz posiada przygotowanie pedagogiczne lub
jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego lub drugiego stopnia w zakresie pedagogiki specjalnej oraz posiada przygotowanie pedagogiczne lub
jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia w zakresie pedagogiki oraz posiada przygotowanie pedagogiczne, a ponadto ukończyła kurs kwalifikacyjny w zakresie pedagogiki specjalnej albo studia podyplomowe w zakresie pedagogiki specjalnej lub edukacji włączającej.

Mile widziane

doświadczenie w pracy z dziećmi w różnego rodzaju instytucjach, inne uzyskane kwalifikacje (kursy, szkolenia, warsztaty, zainteresowania).

To oferujemy - i ciągle doskonalimy naszą ofertę !

w porządku dyrektora :) !
atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wykształcenia, doświadczenia oraz uzyskanego stopnia awansu zawodowego,
umowę o pracę,
szkolenia, kursy
szeroki wachlarz specjalistów współpracujących z przedszkolem, z których pomocy można korzystać w codziennej pracy – w tym m.in.: metodyka wychowania przedszkolnego, psychologów, terapeutów itd.,
wyjścia integracyjne,
pracę w przyjaznym zespole, domową i przyjazną atmosferę w pracy - która również zależy od CIEBIE :)

Zapraszam do kontaktu:

NAUCZYCIELI, PEDAGOGÓW SPECJALNYCH, LOGOPEDÓW, PSYCHOLOGÓW, LEKTORÓW J. ANGIELSKIEGO,

PLACÓWKA STARTUJE OD WRZEŚNIA
DZIELNICA GDAŃSKA ŁOSTOWICE / UL. PASTELOWA 31

WYŚLIJ CV WPADNIJ NA ROZMOWĘ I ZADECYDUJESZ :)
Nazwa placówki: Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 14
Przedmiot/Stanowisko: Wychowanie przedszkolne
Minimalny stopień zawodowy: stażysta
Stopień zawodowy: stażysta
Minimalny staż (w latach): 1
Znajomość jezyków: polski
Staż (w latach): 1