przedmioty zawodowe

Data publikacji: 2024-01-29
Wygasa: 2024-08-20
  • Miejsce: zawierciański, Zawiercie, Śląskie, Polska
Dyrektor Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Zawierciu zatrudni od dnia 1 września 2024 r. nauczyciela przedmiotów zawodowych branży mechatronicznej.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe.

Zakres obowiązków:
Nauczanie w/w przedmiotów zawodowych mechatronicznych w 5 - letnim technikum kształcącym w zawodzie technik mechatronik.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zstzaw@poczta.onet.pl
lub
Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Zawierciu
ul. Rataja 29
42-400 Zawiercie

32 672 38 82
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. STANISŁAWA STASZICA W ZAWIERCIU
Przedmiot/Stanowisko: przedmioty zawodowe