przedszkole

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: gnieźnieński, Wymysłowo, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
OPIS

Publiczne Przedszkole zatrudni na stanowisko:

Nauczyciel w Publicznym Przedszkolu Nibylandia w Wymysłowie

zatrudniony na KP

Wymagania:
Wymagania:
1. Studia wyższe w zakresie wychowania przedszkolnego.
2. Spełnianie warunków zdrowotnych niezbędnych do wykonywania zawodu.
3. Kultura osobista.
4. Łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami.
5. Ciepłe i serdeczne podejście do wychowanków przedszkola.
6. Uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków
7. Chęć podnoszenia kwalifikacji.

Zakres obowiązków:
Obowiązki:
1. Prowadzenie zajęć dydaktycznych i wychowawczych w grupie przedszkolnej.
2. Prowadzenie konsultacji dla rodziców.
3. Przygotowywanie opinii o dziecku
4. Podejmowania działań profilaktycznych.
5. Współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami pracującymi w przedszkolu.
6. Współpraca z rodzicami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
nibylandia-pl@wp.pl

505826105
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE "NIBYLANDIA" W WYMYSŁOWIE
Przedmiot/Stanowisko: przedszkole