Psycholog

Data publikacji: 2024-01-10
Wygasa: 2024-06-01
  • Miejsce: m. Legnica, Legnica, Dolnośląskie, Polska
prowadzenie badań i działań diagnostycznych dzieci, udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb, podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień i innych problemów dzieci

Wymagania:
mgr psychologii + kwalifikacje pedagogiczne

Zakres obowiązków:

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole@mp4legnica.com

76 723 31 37
Nazwa placówki: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 4 W LEGNICY
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog