Psycholog

Data publikacji: 2024-01-15
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: rypiński, Rypin, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Oferujemy pracę na stanowisku psychologa w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej. Zakres obowiązków: diagnoza i pomoc psychologiczna; etat 20/20; jedna zmiana . Pierwsza umowa o pracę na czas określony - docelowo na czas nieokreślony.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe psychologiczne z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Zakres wykonywanych zadań: diagnoza, poradnictwo.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Adres: ul. Dworcowa 11, 87- 500 Rypin

Adres e-mail: sekretariat@ppprypin.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem tel.: 54 280 50 48.
Nazwa placówki: PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W RYPINIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog