psycholog

Data publikacji: 2024-02-07
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: żarski, Trzebiel, Lubuskie, Polska
6 godzin etatu psychologa realizowane w przedszkolu w Trzebielu, 3 godziny w przedszkolu w Nowych Czaplach.

Wymagania:
Psycholog zatrudniony w przedszkolu musi mieć ukończone pięcioletnie studia na kierunku psychologia oraz musi posiadać przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
1. Diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych dzieci oraz ich możliwości psychofizycznych.
2. Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej. 3. Obserwacja dzieci w grupach. 4. Realizacja zaleceń zawartych w opiniach i orzeczeniach Poradni. 5. Konsultacje z nauczycielami i rodzicami. 6. Prowadzenie obowiązującej dokumentacji.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Publiczne Przedszkole Samorządowe w Trzebielu
ul. Żarska 28
68-212 Trzebiel

adres jw.
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W TRZEBIELU
Przedmiot/Stanowisko: psycholog