Psycholog

Data publikacji: 2024-02-12
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: gorzowski, Kamień Wielki, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
Wykonywanie obowiązków psychologa w szkole podstawowej.

Wymagania:
Studia magisterskie z psychologii.

Zakres obowiązków:
Wsparcie psychologiczne dla uczniów szkoły podstawowej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spkamienwielki@gmail.com
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORŁA BIAŁEGO W KAMIENIU WIELKIM
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • edukacja przedszkolna
    Kostrzyn nad Odrą (Lubuskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:nauczyciel edukacji przedszkolne
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Kostrzyn nad Odrą (Lubuskie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:nauczyciel współorganizujący
  • Psycholog
    Witoszyn (Lubuskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Zatrudnienie w szkole podstawowej i przedszkoluWymagania:Studia wyższe na kierunku psychologia. Przygotowanie pedagogiczne.Zakres obowiązków:Obowiązki psychologa w szkole podstawowej i w oddziałach przedszkolnychWymagane dokumenty a...