Psycholog

Data publikacji: 2024-02-07
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: zgierski, Zgierz, Łódzkie, Polska
Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 8 w Zgierzu zatrudni psychologa.

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe, uprawnienia pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Realizacja pomocy psychologiczno - pedagogicznej. Udział w przeprowadzeniu obserwacji i diagnoz przedszkolnych. Współpraca z nauczycielami. Wsparcie rodziców.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
mp8zgierz@wikom.pl

telefon kontaktowy: 42 716 17 33
Nazwa placówki: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 8 W ZGIERZU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8