Psycholog

Data publikacji: 2024-01-22
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: chrzanowski, Chrzanów, Małopolskie, Polska
Dyrektor Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Chrzanowie zatrudni psychologa na 5 godzin tygodniowo tj. 0,25 etatu

Wymagania:
Ukończone studnia na kierunku Psychologia oraz przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Ocena i diagnoza dzieci z problemami behawioralnymi lub emocjonalnymi ,udzielanie porad nauczycielom oraz rodzicom, działania terapeutyczne .

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
ps1@chrzanow.pl

696717688
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 1 W CHRZANOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 5