Psycholog

Data publikacji: 2024-01-17
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: sochaczewski, Iłów, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
PSYCHOLOG - PRZEDSZKOLE

Przedszkole Samorządowe w Iłowie zatrudni psychologa na 3 godz. tygodniowo.

Wymagania:
Wymagane kwalifikacje do pracy na danym stanowisku oraz przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
1) prowadzenie badań i działań diagnostycznych dzieci, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci;
2) diagnozowanie sytuacji wychowawczych w celu rozwiązywania problemów wychowawczych stanowiących barierę i ograniczających aktywne i pełne uczestnictwo dziecka w życiu przedszkola;
3) udzielanie dzieciom pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb;
4) podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień i innych problemów dzieci;
5) minimalizowanie skutków zaburzeń rozwojowych, zapobieganie zaburzeniom zachowania oraz inicjowanie różnych form pomocy w środowisku przedszkolnym i pozaprzedszkolnym;
6) inicjowanie i prowadzenie działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych;
7) pomoc rodzicom i nauczycielom w rozpoznawaniu i rozwijaniu indywidualnych możliwości, predyspozycji i uzdolnień dzieci;
8) wspieranie nauczycieli, wychowawców i innych specjalistów;

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkoleilow@wp.pl

24 2774 142
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W IŁOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 3