Psycholog

Data publikacji: 2024-02-20
Wygasa: 2024-04-30
  • Miejsce: białobrzeski, Białobrzegi, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca z dziećmi 3-6 letnimi, udzielanie pomocy psychologiczno - pedagogicznej

Wymagania:
kwalifikacje do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i prowadzenia zajęć terapeutycznych

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć z zakresu pomocy psychologiczno - pedagogicznej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pp2@bialobrzegi.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
486132704
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 2 IM. KUBUSIA PUCHATKA W BIAŁOBRZEGACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 22
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Bielany (Mazowieckie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2024/2025 w wymiarze 1 etatu.Wymagania:kwalifikacje zgodne z przepisami prawa do zajmowania stanowiska nauczyciela wychowania przedszkolnego. Mile widziane dodatkowe k...
  • Pedagog specjalny
    Sułkowice (Mazowieckie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:poszukuje pedagoga specjalnego na cały etatWymagania:wykształcenie wyższe magisterskie, przygotowanie pedagogiczne
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Nadarzyn (Mazowieckie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy nauczyciela współorganizującego proces kształcenia z dzieckiem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.