Psycholog

Data publikacji: 2024-01-22
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: mielecki, Gawłuszowice, Podkarpackie, Polska
Opis oferty pracy:
Psycholog szkolny

Wymagania:
Psychologia, przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi w szkole podstawowej. Udzielanie pomocy psychologicznej uczniom i dzieciom przedszkolnym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zsggaw@op.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
177744284, 177744285
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM.WŁADYSŁAWA JASIŃSKIEGO W GAWŁUSZOWICACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel w zawodzie technik usług fryzjerskich/ fryzjer
    Strzyżów (Podkarpackie) Wakat 27
    Opis oferty pracy:Zatrudnienie zgodnie z przepisami prawa oświatowego, nauka w technikum oraz branżowej szkole I stopnia.
  • Psycholog
    Tylawa (Podkarpackie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:Poszukuję psychologa do szkoły podstawowej.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:tylawa@wp.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:694 035 125
  • Psycholog
    Korczyna (Podkarpackie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku psychologa szkolnego w Szkole Podstawowej.