Psycholog

Data publikacji: 2023-12-21
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Zabrze, Zabrze, Śląskie, Polska
Zatrudnimy psychologa do pracy z dziećmi z wyższym wykształceniem i przygotowaniem pedagogicznym.

Wymagania:
Sumienność, punktualność, podejście do dzieci.

Zakres obowiązków:
- praca z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych,
- prowadzenie dokumentacji zgodnie z rozporządzeniem,
- praca w zespole

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor@p46.zabrze.pl

790 610 713
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 46 W ZABRZU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8