Psycholog

Data publikacji: 2024-01-11
Wygasa: 2024-06-27
  • Miejsce: cieszyński, Istebna, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Psycholog szkolny.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Opieka psychologiczna w szkole podstawowej i przedszkolu.
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ISTEBNEJ
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel informatyki
    Jaworzno (Śląskie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:Nauczyciel informatyki w liceumWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:lo2@jaworzno.edu.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:32 762 93 68 lo2@jaworzno.edu.pl
  • Nauczyciel wychowania fizycznego
    Katowice (Śląskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 11 w Katowicach zatrudni nauczyciela wychowania fizycznego w wymiarze 20/18.Wymagania:Preferowane dodatkowe uprawnienia z zakresu pedagogiki specjalnej (np. spectrum autyzmu) oraz kompetenc...
  • Nauczyciel matematyki
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 11 w Katowicach zatrudni nauczyciela matematyki w wymiarze 20/18.Wymagania:Preferowane dodatkowe uprawnienia z zakresu pedagogiki specjalnej (np. spectrum autyzmu).Wymagane dokumenty aplika...