Psycholog

Data publikacji: 2024-01-26
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: cieszyński, Brenna, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 1 w Brennej ogłasza ofertę pracy na stanowisko psychologa w wymiarze (6/22) na czas określony do 31.08.2024 r,., z możliwością dalszego zatrudnienia w kolejnym roku szkolnym.

Zakres obowiązków:
Wspieranie nauczycieli, wychowawców grup wychowawczych i innych specjalistów w:
rozpoznawaniu indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci w celu określenia mocnych stron, predyspozycji, zainteresowań i uzdolnień dzieci oraz trudności w funkcjonowaniu dzieci, w tym barier i ograniczeń utrudniających funkcjonowanie dziecka i jego uczestnictwo w życiu przedszkola. Prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów w celu określenia przyczyn niepowodzeń edukacyjnych oraz wspierania mocnych stron wychowanków.
Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb.
Inicjowanie i prowadzenie działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych.
Prowadzenie dokumentacji.
Prowadzenie konsultacji psychologicznych na temat dzieci- ich rozwoju - z ich rodzicami, opiekunami prawnymi.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor@przedszkolebrenna.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
dyrektor@przedszkolebrenna.pl
tel. 33 8536 326
505 779 450
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 1
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 6
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel informatyki
    Jaworzno (Śląskie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:Nauczyciel informatyki w liceumWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:lo2@jaworzno.edu.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:32 762 93 68 lo2@jaworzno.edu.pl
  • Nauczyciel wychowania fizycznego
    Katowice (Śląskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 11 w Katowicach zatrudni nauczyciela wychowania fizycznego w wymiarze 20/18.Wymagania:Preferowane dodatkowe uprawnienia z zakresu pedagogiki specjalnej (np. spectrum autyzmu) oraz kompetenc...
  • Nauczyciel matematyki
    Katowice (Śląskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 11 w Katowicach zatrudni nauczyciela matematyki w wymiarze 20/18.Wymagania:Preferowane dodatkowe uprawnienia z zakresu pedagogiki specjalnej (np. spectrum autyzmu).Wymagane dokumenty aplika...