Psycholog

Data publikacji: 2024-02-12
Wygasa: 2024-08-20
  • Miejsce: zawierciański, Szczekociny, Śląskie, Polska
Zatrudnienie na stanowisku psychologa w wymiarze 0,5 etatu (liceum ogólnokształcące: 5 godz., branżowa szkoła I stopnia: 5 godz., szkoła podstawowa: 6 godzin) do pracy z uczniami w szkole podstawowej oraz jako wsparcie rodziców i nauczycieli w rozwiązywaniu trudnych sytuacji.

Wymagania:
Wyższe studia magisterskie w zakresie psychologii, z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
- praca diagnostyczna, terapeutyczna, psychoedukacyjna, profilaktyczna, interwencyjna, mediacyjna - zgodnie z bieżącymi potrzebami,
- prowadzenie dokumentacji zgodnie z rozporządzeniem,
- praca w zespole.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Zespół Szkół w Szczekocinach, ul. Spacerowa 12 42-445 Szczekociny

Kontakt telefoniczny: 34 3557 476
Kontakt mailowy: zs_szczekociny@poczta.onet.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ W SZCZEKOCINACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog