psycholog

Data publikacji: 2024-01-05
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: kaliski, Ceków-Kolonia, Wielkopolskie, Polska
Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym w zakresie udzielania pomocy psychologicznej.

Wymagania:
Zgodne z Rozporządzeniem MEiN z 14 września 2023 roku w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli

Zakres obowiązków:
Opieka psychologiczna nad dziećmi w wieku przedszkolnym (obserwacje, organizowanie zajęć wspierających, współpraca z nauczycielami i rodzicami)

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
ppcekow@poczta.onet.pl

627631088
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W CEKOWIE-KOLONII
Przedmiot/Stanowisko: psycholog