Psycholog

Data publikacji: 2024-02-02
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Koszalin, Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
Oferujemy pracę na stanowisku psychologa. Wymagane wykształcenie kierunkowe oraz przygotowanie pedagogiczne. Oferujemy bardzo dobrą atmosferę pracy i rozwoju zawodowego.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie

Zakres obowiązków:
Zakres obowiązków: wsparcie dla nauczycieli wychowawców, realizacja zajęć specjalistycznych bezpośrednio z dziećmi, udzielanie porad i konsultacji rodzicom, prowadzenie działań diagnostycznych i profilaktycznych, dokonywanie wielospecjalistycznej oceny poziomu funkcjonowania dzieci objętych kształceniem specjalnym

Dyrektor Wioletta Bartoszewska tel. 943450705
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 9 "BURSZTYNEK" W KOSZALINIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog